Avasta Eesti

Eesti võib tunduda geograafiliselt tilluke, aga tegelikult on siin pisikesel maalapil tuhandeid huvitavaid paikasid, millest jätkub reisiplaanide sisustamiseks terveks aastaks. 

Reisida ja rännata ei saa mitte ainult suvel, vaid ka sügisel, talvel ja kevadel on põnevust piisavalt, et koduseinte vahelt väljuda ning käesoleva raamatu seltsis Eestit avastama suunduda.

Üheksa reisiraamatu ning sadade turismiartiklite ja reisikirjade autor Marko Kaldur tutvustab oma värskemaid Eesti teemalisi raamatuid “Aasta ringi Eestis ringi”, “Avasta Ida-Virumaa” ja “Avasta Soomaa” ning räägib samuti varasematest Eestit kirjeldavatest raamatutest ning nende saamisloost ja sellega kaasnenud põnevatest seikadest.

Autor annab ülevaate ka Eestist ning Eestis leiduvast: vaatamisväärsustest, looduskaunitest paikadest, erinevatest puhkuseveetmise viisidest, huvitavatest tegevusetest ja ettevõtmistest. Räägib rändamisest Eestis, matkamisvõimalustest, kohtadest, kuhu minna. Lähtudes kuulajate soovidest kõneletakse regioonidest/maakondadest/marsruutidest süviti ning tutvustatakse erinevates Eesti piirkondades leiduvat. Lisaks palju huvitavaid seikasid ja põnevaid juhtumisi matkadelt ning rännakutelt kõikjal Eestis.

Reisikirjanik Marko Kaldur on üks enim Eestis ringi rännanud inimestest ning tema sulest on ilmunud menukad reisikirjaraamatud “Avasta Soomaa”, “Avasta Ida-Virumaa”, “Avastades Eestimaad”, “Aasta ringi Eestis ringi”, “Rännates läbi Eestimaa”, “Salapärane Eesti” (1 & 2), “Reis ümber Eestimaa”, “Siin- ja sealpool maanteed: Piibe maantee” ja sadu artikleid Eesti kohta.

Raamatute esitlus on suunatud eelkõige gümnaasiumiastme õpilastele, tudengitele ning Eestist huvitatud täiskasvanutele.

 

Täpsemalt infot sobivate aegade, tingimuste, kulude ja võimaluste kohta saab siit:
E-post: marko@reisielamus.ee
Telefon: 5223700

 

About the author

Marko "Kirjanik" Kaldur.
Reisielamused, esitlused, ekspeditsioonid, giiditeenused, rännakud - Eestis ning maailmas.

marko@reisielamus.ee
522 3700

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.